SNOW – časopis pro sjezdové lyžování

SNOW je nejprodávanější a nejčtenější lyžařský časopis v Česku. Cílí na aktivní lyžaře (sjezdové lyžování, freeride, skitouring). V zimě 2017/18 vstoupí do své 16. sezóny. Navzdory útlumu tištěných médií si čtenost SNOW zachovává setrvalý a dlouhodobě spíše rostoucí trend – dle průzkumu Mediaprojekt jej přečte zhruba 75 tisíc unikátních čtenářů ročně.

SNOW nabízí i mnoho čtenářských bonusů, zejména vytrhávací kupóny na SKIPAS ZDARMA (v sezóně 2016/17 celkem do 27 středisek v Česku a na Slovensku) nebo bohatou nabídku předplatitelských dárků a výhod. Silnou pozici a marketingové zázemí mu zajišťuje i nejvýznamnější český lyžařský portál SNOW.cz.

Investujeme do důvěry! Mediální dosah SNOW dokládají nezávislé kontrolní mechanismy: průzkum čtenosti médií Mediaprojekt či audit prodaného nákladu ABC ČR podle mezinárodní metodiky. SNOW tak investuje nejen do čtenářské atraktivity, ale i do své důvěryhodnosti vůči inzerentům a partnerům. Dlouhodobými partnery časopisu jsou Svaz lyžařů ČR, Asociace profesionálních učitelů lyžování, Horská služba ČR, Asociace lanové dopravy či Asociace horských středisek.

 

Časopis o lyžování SNOW

Více na: http://snow.cz/casopis

 


Profil časopisu SNOW

Harmonogram a formáty