Oba speciály SNOW zaznamenají pro sezónu 2020/21 výraznou změnu podoby. Budou určeny cílové skupině čtenářů nejen časopisu SNOW, ale i běžkařského magazínu NORDIC. A tedy budou obsahově hybridní. K cestovatelskému tématu v rámci vydání Na lyže! (SNOW Time) nově přibude téma móda. A všem inzerentům, kteří splňují tematickou relevanci (lyžařská výzbroj a módy, resp. lyžařské destinace) dostanou možnost využít speciálně zlevněných formátů.

Lyže 2020/21 (SNOW 125 Market)

Vydání Lyže 2020/21 (SNOW Market) letos vyjde jako průvodce trhem lyžařské výzbroje, tzv. hard ware. Bude obsahovat aktuální přehled o trhu, a to jak z hlediska obecného (popis trendů, novinek ap.), tak soupis detailních položek všech zásadních produktů na trhu (přehled lyží, bot, …). Letos se navíc bude podrobně věnovat i běžkám, proto jej obdrží i předplatitelé časopisu NORDIC, čímž výrazně zvýší čtenářský zásah – to je zásadní výhoda pro inzerenty obou tržních segmentů, sjezdařů i běžkařů.

Cílem vydání je koncentrovat veškeré informace mapující aktuální trh s lyžemi v ČR. Čtenáři tím ocení komplexní obsah, inzerenti naopak přesné prostředí a nekompromisně definovanou cílovou skupinu. Inzerenti propagující relevantní produkty navíc dostanou speciální cenové podmínky pro reklamní a PR články, k tomu i možnost produktové inzerce.

Tematické slevy se týkají veškeré propagace lyžařské výzbroje: lyží, lyžařských bot, vázání, holí, vosků či přípravků na přípravu lyží atp. Prodejci lyžařského zboží mohou zároveň využít i produktovou inzerci, které bude od sezóny 20/21 poskytována pouze ve speciálech. 

Na lyže! (SNOW 127 Time)

Vydání Na lyže jako každý rok představí hlavní novinky pro zimní dovolenou a highlights nadcházející lyžařské sezóny. Nově nejen pro sjezdaře, ale i běžkaře. Součástí svazku bude i obsahový blok zaměřený na módu s cílem inspirovat, v čem se vydat na lyže sjezdové i běžkové. Opět i toto vydání poskytne slevy na tematické reklamní příspěvky, a to pro témata móda a lyžařské oblečení a destinace. 

Tematické slevy

Slevy až 80 % se uplatňují pouze na reklamní články o relevantních produktech a službách ve vydáních Lyže 2020/21 (SNOW 125 Market) a Na lyže! (SNOW 127 Time). 

Produktová inzerce – témata

Lyže 2020/21 (SNOW 125 Market): lyže, lyžařské boty, vázání, hole, přilby, brýle, vosky či přípravky na přípravu lyží ap.

Na lyže! (SNOW 127 Time): móda, lyžařské oblečení a doplňky (rukavice, čepice, batohy); destinace

Kompletní harmonogram časopisu NORDIC najdete zde!