Rubrika SNOW shops / business story je určena pro specializované lyžařské prodejny nebo výrobce vybavení jako nástroj moderního marketingu – tzv. storytelling. Článek má díky tomu i vysokou hodnotu pro čtenáře, kteří tak mohou nahlédnout do zákulisí značky a upevnit si k ní svůj vztah. V každém vydání bude exkluzivně jeden článek tohoto druhu.

Základem textu bude rozhovor s majitelem či jinou zodpovědnou osobou, jehož cílem bude zprostředkovat příběh prodejny, její historii, obchodní strategii, speciální služby či sortiment, ale třeba i úskalí tohoto typu podnikání či samu osobnost zpovídaného. Článek bude autorsky zpracován s ohledem na čtenářskou atraktivitu rozhovoru.

Součástí bude i faktografický infobox popisující prodejnu / značku, její specifika, nabízené produkty, atmosféru… i kontaktní informace, logo a odkaz na web.

V tištěném časopise i on-line

Celý text bude později publikován i na portálu SNOW.cz (cca měsíc po vydání tištěného vydání) a poskytneme ho v případě zájmu i k marketingovému využití samotnou prodejnou včetně PDF stran z časopisu. Za příplatek je možné článek rozšířit prostřednictvím sociálních sítí SNOW na garantovaný počet příjemců.

Reference: Montana Sport Praha, AZ Sport Praha, Madeja Sport Ostrava, RM Sport Hradec Králové, Harfa Sport Praha Fischer Shop Praha…

Více informací žádejte u svých kontaktních osob v redakci SNOW nebo na inzerce@snow.cz.Ukázky
(kliknutím na obrázek otevřete článek v PDF):