Rubrika SNOW shops je určena pro specializované lyžařské prodejny jako nástroj nenásilného PR a marketingu. Jedná se o sponzorovaný článek pevné struktury s pravidelným rozsahem dvě strany časopisu. V každém vydání bude maximálně jeden článek tohoto druhu – jedná se tedy o službu exkluzivní. Navíc s velmi výhodným cenovým rámcem.

 

Struktura příspěvku:

Základem textu bude rozhovor s majitelem či jinou zodpovědnou osobou, jehož cílem bude zprostředkovat příběh prodejny, její historii, obchodní strategii, speciální služby či sortiment, ale třeba i úskalí tohoto typu podnikání či samu osobnost zpovídaného. Článek bude autorský, tzn., že ponese autorskou licenci a podpis tvůrce.

Součástí bude i oddíl fakta popisující pohledem autora textu prodejnu, její specifika, nabízené produkty, atmosféru… i kontaktní informace, logo a odkaz na web.

 

V tisku i na elektronických médiích

Celý text bude později publikován i na portálu SNOW.cz (cca měsíc po vydání tištěného vydání), poskytneme ho i k marketingovému využití samotnou prodejnou včetně pdf stran z časopisu. Za doplatek je možné článek rozšířit prostřednictvím sociálních sítí SNOW na garantovaný počet příjemců dle dohody.

 

Cena: 20 000 Kč (dvojstrana) obsahuje i tvorbu textu redaktorem SNOW, autorizaci, grafické práce i administrační služby při publikaci na webu. Neobsahuje tvorbu fotografií.

 

Rezervaci žádejte u svých kontaktů z časopisu SNOW nebo na inzerce@snow.cz.