SNOW copywriting & content creation

 

Chcete šířit kvalitní texty o vašich produktech? Nechte si je napsat od našich redaktorů!

Nová služba našeho lyžařského mediálního domu SNOWmedia reflektuje skutečnost, že kvalita firemních textů často není na potřebné úrovni: z hlediska stylistického a jazykového, ale i terminologického a ne výjimečně i významového.

Vzhledem k sezonnímu charakteru práce našich redaktorů a spolupracovníků, kteří jsou silně specializováni v oboru lyžování a lyžařské výbavy, proto nabízíme možnost využít jejich know-how pro přípravu odborných textů, editaci a revizi překladů, přípravu reklamních článků včetně možností SEO optimalizace.

Vyrobíme pro vás kvalitní texty pro rozmanité účely. Reklamní, tendenční, návodné, redakční, zábavné, odborné… Napíšeme Vám přesně takový text, jaký potřebujete. Ručíme za gramatickou bezchybnost a stylistickou kvalitu.

PR texty, recenze, reportáže a ostatní výstupy u nás vždy tvoří odborníci na danou problematiku, zakládáme si na kvalitě textů po obsahové stránce, ale současně texty vždy vytváříme s ohledem na způsob jejich plánovaného využití. Řídíme se zadáním, ale také navrhujeme řešení. Jsme kreativní a dle potřeby zadavatele samostatní.

  • Příprava PR textů vč. jejich struktury, timingu a SEO optimalizace
  • Revize a editace odborných překladů
  • Nenásilná a kontextuální podpora značky v rámci širších atraktivních témat
  • Mediální konzultace, optimalizace forem sdělení
  • Cenově zvýhodněná publikace příspěvků na kanálech SNOWmedia
  • Příspěvky pro sociální sítě
  • Wikipedia – tvorba firemních a produktových prezentací

Více o našich copywriterských službách naleznete na www.copywrite-s.com.

 

Další související služby:

Recenze produktů s tematikou zimních sportů – více zde.