První a nejvýznamnější čtenářskou klientelou časopisu SNOW jsou předplatitelé, kterým jsme vybudovali unikátní věrnostní systém. SNOW ale nerezignuje ani na další skupiny čtenářů – naopak aktivně vyhledává inovativní cesty, jak časopis předložit dalším relevantním skupinám čtenářů. Za roky aktivity mířící tímto směrem se můžeme chlubit hned několika specifickými distribučními kanály, které jsou exkluzivní neboli vymezeny výhradně pro SNOW a případně další časopisy vydavatelství. Díky těmto kanálům si časopis mohou přečíst další tisíce čtenářů, na které žádný další konkurent nedosáhne.

APUL: dlouhodobá spolupráce s Asociací profesionálních učitelů lyžování (APUL) garantuje, že každý člen této organizace – typicky lyžařský učitel – dostává každé vydání SNOW do své poštovní schránky. SNOW totiž slouží i jako exkluzivní informační kanál pro členy a sympatizanty nejvýznamnější české instituce sdružující lyžařské učitele.

Sportisimo: Výhradně magazíny vydavatelství SLIM media, tedy SNOW a Nordic lze sehnat v jakékoli prodejně této největší sportovní sítě v ČR a SR. Na webu společnosti jich nyní napočítáte 104 a prodeje SNOW v této síti dosáhnou až tisíce výtisků.

Svaz lyžařů ČR: SNOW je dlouhodobým partnerem naší národní lyžařské asociace. Od sezóny 16/17 má díky této spolupráci každý z členů SLČR – závodníků, trenérů či funkcionářů – možnost získat elektronické předplatné SNOW zdarma. Registrovalo se zatím kolem sta lyžařů, potenciál je ale řádově vyšší, jelikož SLČR má členů přes 15 tisíc.

Vlastní VIP databáze: SNOW se dostává i k široké databázi VIP klientů, což v tomto případě znamená lidi, kteří jsou spojeni s lyžováním zejména profesně: zástupci lyžařských značek, velko- i maloprodejci sportovního zboží, zástupci a majitelé cestovních kanceláří, lyžařských středisek, poskytovatelé dalších služeb spojených s lyžováním. Tato roky pečlivě udržovaná a aktualizovaná databáze čítá kolem tisíce kontaktů.

SNOWbiz databáze: V souvislosti s projektem SNOWbiz jsme začali koncepčně rozšiřovat databázi majitelů a ředitelů lyžařských středisek a budovat databázi zástupců dodavatelů pro lyžařský byznys. Cílem je dodávat SNOW všem lyžařským střediskům v ČR a zhruba stovce předních dodavatelů lyžařských technologií a služeb.