Předplatné a předplatitelé stojí na prvním místě našeho zájmu. Proč? Právě oni jako zástupci skutečně nadšených lyžařů toužících po oborových informacích (a ochotni si za ně zaplatit) jsou klientelou nejvěrnější – ale i inzertně nejcennější.

Právě proto, abychom si předplatitelský kmen neustále udržovali a rozšiřovali, jsme zavedli unikátní systém předplatného časopisů SNOW a NORDIC: každý, kdo si předplatné zakoupí, získá virtuální měnu v hodnotě předplatného (tzv. SNOWbony), které může proměnit za zboží na e-shopu SNOW.CZ. V nabídce obvykle 30 až 50 položek, z nichž většina nese logo SNOW. Tento systém nemá v ČR obdoby (mimochodem jsme přišli o roky dříve než Bitcoin :-)) a odráží se na vysokém počtu předplatitelů.

Například letošním předplatitelským hitem, předpokládáme, bude lyžařská vesta s odnímatelným chráničem. Velmi ergonomický díl oděvu bude k dispozici v elegantní dámské a pánské a svítivé klučičí a holčičí variantě.

Výhody pro předplatitele tím nekončí – podporují je například výhodné předplatitelské skipasy nebo přednostní přístup k atraktivním nabídkám skipasům na portálu skipasomat.cz. Naší filozofií je si předplatitele dlouhodobě držet, proto například neděláme zvýhodněné pobídky pro nové předplatitele, ale průběžně zvýhodňujeme celý předplatitelský kmen. I díky tomu je počet našich předplatitelů dlouhodobě stálý navzdory ekonomickým krizím a špatným zimám.

Předplatitelský systém SNOW (dárek v ceně předplatného) s virtuální měnou SNOWbony a stále se rozšiřující nabídka dárků poskytuje unikátní motivaci předplatitelů. V oběhu jsou nyní bezmála 2 miliony SNOWbonů.