Nová pravidelná příloha časopisu SNOW bude nahlížet za oponu lyžování, do prostředí horského byznysu a profesí, které s lyžováním úzce souvisí. Logicky tak osloví zejména všechny insidery a profesionály, kteří od lyžování a hor chtějí více než jen rekreaci a lyžování je pro ně nejen koníčkem, ale zejména zdrojem obživy.

Právě unikátní synergie uznávaného hobby časopisu a odborněji laděné přílohy pro zainteresované je pro tvůrce a vydavatele novou výzvou. Příloha SNOWbiz – která bude v rámci jednoho svazku ohraničena jako samostatný časopis – bude koncipována sice odborně, ale čtivě a s přesahem k zájmům tradičního čtenáře SNOW. Ti tak dostanou novou porci zajímavého čtení, na druhé straně horští profesionálové si jistě rádi počtou i „rekreační“ nebo spotřebitelská témata ze stávajícího SNOW.

Obsah SNOWbizu se bude věnovat všem myslitelným dodavatelským tématům horského byznysu, od provozu lyžařských středisek přes marketing, lidské zdroje, legislativu po služby a obchod. Pravidelně se budou objevovat inspirativní tipy ze zahraničí i vhledy do zákulisí horského byznysu domácího. Kvalita obsahu, za kterým bude stát letitý spolupracovník SNOW a znalec oboru Tom Řepík, je prvním požadavkem a zároveň i – jak doufáme – se stane zásadní motivací pro zájem o časopis ze strany všech zainteresovaných.

Součástí synergie tedy bude i další rozšíření distribuce, cílem je oslovovat všechny profesionály v horském a lyžařském byznysu a zejména největší hráče na trhu. V přípravě je i webová varianta, kde se budou publikovat aktuální zprávy, bude k nalezení strukturovaný archiv i třeba inzertní rubrika.

Vychází: od října 2017 v rámci SNOW 103

Rozsah: 16-32 stran v řádných vydáních SNOW + 8-16 stran ve speciálech.

Ukázková témata: vlivy počasí a globálního oteplování; podvody se skipasy; socmédia; značení ve střediscích; lyžařské školy, tvorba nových lyžařů; horské reality; off-piste lyžování a související rizika; krizová komunikace…

Témata pro sezónu 2017/18: SNOW 103: včasná zima; SNOW 104 market: výstavnictví; SNOW 105: bezpečnost; SNOW 106 time: globalizace; SNOW 107: rodiny a lyžování; SNOW 108: skialpinismus; SNOW 109: jaro a léto ve střediscích

 

Více informací na www.snowbiz.cz