Zapojte se do nejširší skialpové kampaně sezóny!

 

 

 

Skialp jede. Jak v reálném světě – přejí mu jak omezení lyžařských středisek, tak počasí na začátku sezóny –, tak ve světě médií. Skupina SNOW media proto představuje nejvýznamnější skialpový projekt v tisku a na internetu, který pro tuto sezónu spatří světlo světa. Prosákne na tištěné stránky časopisu SNOW, NORDIC, portálu SNOW.cz a na zcela nový web Skialpuj.cz.

 Loňský časopis SNOW s přílohou Začni skialpovat. Letos ponese příloha výstižný název Skialpuj!

Nový web SKIALPUJ.CZ – vše pro začínající skialpinisty

Když se člověk chce stát skialpinistou, musí překonat první překážky zejména na počátku své cesty. Vybavení, výběr výletu, technika a práce s materiálem, bezpečnost… To vše jsou témata, která musí zpracovat a aspoň elementárně poznat. Právě za účelem zjednodušení prvních skialpových krůčků vznikl web SKIALPUJ.CZ. Nejenže má poradit, ale také inspirovat a navést na nejjednodušší vhodnou cestu. Více o webu zde.

Je to ale jen první krok. SKIALPUJ.CZ není jen web, ale nová skialpová identita. V plánu je zapojit do projektu další subjekty, firmy i jednotlivce, vytvořit specifickou komunitu a společně kultivovat skialpinistické prostředí a propagovat skialp v Česku. To ale koukáme už dále do budoucnosti. Stávající podobu webu si můžete prohlédnout už nyní na SKIALPUJ.CZ. Uvítáme, jestli se k nám budete chtít připojit.

 

 

 

Skialpové balíčky: čtyři média v jednom

S koncentrovanou propagací témat spojených se skialpem jsme začali již loni, kdy vyšla skialpová příloha ve SNOW pro sjezdaře i v NORDICU pro běžkaře. Letos ještě přibalujeme další služby na webu SNOW.CZ (tam zejména články kvůli  SEO efektu) a nový SKIALPUJ.CZ. Optimalizovaný balíček je nejsnazší cesta k efektivní propagaci skialpových brandů, zboží a služeb. 

Navíc mimořádná zaváděcí sleva 20 % ještě zvyšuje výhodnost poměru cena/výkon. V nabídce jsou tři balíčky pro skialpové značky a dva balíčky speciálně pro skialpové prodejny

Uzávěrka na objednávky je 31. prosince 2020, podklady je nutno dodat do 5. ledna. SNOW 129 se skialpovou přílohou vychází 21. ledna 2021, NORDIC 56 o týden později. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Výběr ukázek z loňského vydání Začni skialpovat! Celý obsahový blok je ke stažení pod tímto článkem. 

 

Letošní téma skialpové bude „Vyrážíme na první túru – průvodce přípravy a realizace“.

Kompletní loňská příloha Začni skialpovat ke stažení zde.

Skialp mohou zájemci vyzkoušet i na freeridových kempech, které pořádá od roku 2008 redakce SNOW.